مخاطبان تبلیغات هنری شما در گالری ایماژ

 

خانه
اخبار فراخوان ها
ارسال مطالب

‍ چرا درگالری ایماژتبلیغ کنیم!؟

مخاطبان تبلیغات هنری شما در گالری ایماژ:

■ نقاشان
■ عکاسان
■ مجسمه سازان
■ طراحان جواهرات
■ موسیقی دانان
و علاقمندان به شرکت در نمایشگاه ها و رویداد های هنری و بین المللی و غیره میباشند…


🔆 فرصتی مناسب برای کیوریتور ها و گالری داران :

قابل توجه کیوریتورها که تبلیغات فراخوان های هنری و نمایشگاهی خود را در گالری ایماژ منتشر میکنند.

اعضا و مخاطبان گالری ایماژ کاربران فعال هستند. گالری و فروشگاه آنلاین ایماژ فرصتیست مناسب در بخش تبلیغات فعالیت های کیوریتوران.

کیوریتوران میتوانند مجموعه آثار هنری ارائه شده در نمایشگاهشان را دراین فروشگاه آنلاین  به مدت یک ماه به نمایش و فروش بگذارند.
لینک وب سایت در اختیار کیوریتور نمایشگاه قرار میگیرد، تا به این وسیله در فروش آنلاین هم برای مجموعه ارائه شده تلاش شود و با ارسال لینک وب سایت به خریداران آثار هنری، مخاطبان خود را از کیفیت نمایشگاه مطلع کنند.
و همینطور امتیازیست برای هنرمندان که دوستان و آشنایان خود را در جریان نمایشگاه خود بگذارند و یک گزارش تصویری از آثار ارائه شده در نمایشگاه را معرفی کنند.
با در خواست هر هنرمند یک پروفایل درگالری ایماژ ایجاد میشود که میتوانند دیگر آثار خود را در آنجا نمایش دهند و حتی اگر مطلب و استیتمنتی از خود دارند در پروفایل خود بارگذاری کنند(بارگذاری آثار و مطالب با تایید آدمین وب سایت انجام میشود)

🔆 کیوریتوران در متن تبلیغات خود،حتی تبلیغ در دیگر پیج ها ،میتوانند اعلام کنند که مجموعه آثار ارائه شده در نمایشگاه، در فروشگاه آنلاین  به مدت یک ماه نمایش داده میشود تا علاوه بر امکان فروش در نمایشگاه ،به صورت آنلاین نیز مجموعه هنری شما در تلاش به جهت فروش آثار هنرمندان میباشد تا هنرمندان با اشتیاق وخیال آسوده تر جذب فراخوان شما شوند.

🔆  اطلاعیه فراخوان نمایشگاه، درج پوستر افتتاحیه و دعوتنامه نمایشگاه و همچنین ارائه گزارش تصویری در کانال تلگرام و وب سایت و اینستاگرام و استوری ،پذیرفته میشود.

🔆 ورودیه مجموعه آثار در فروشگاه و سهم گالری آنلاین ایماژ از فروش و هزینه درج گزارش تصویری عکس یا کلیپ پس از رویت اثر هنری اعلام خواهد شد. 

🔆 در صورت تهیه گزارش تصویری و ویدئویی به صورت شخصی ، در صورت تمایل گالری ایماژ، گزارش تصویری ارائه شده به صورت مفید و مختصر به درخواست شما در کانال و وب سایت و اینستاگرام به مدت دو هفته منتشر خواهد شد تا باز خورد مناسبی از بررسی مخاطبان جدید به جهت انتخاب مجموعه شما ایجاد شود.(در صورت تمایل بعد از دو هفته قابل تمدید است)