ارسال خبر و فراخوان

خانه
اخبار فراخوان ها

شرایط ارسال مطالب به گالری ایماژ

♦ ارسال کنندگان مطالب به گالری ایماژ تأیید می‌کنند که آنها درخواست درج این مطالب در سایت گالری ایماژ را دارند و مطالب ارسالی ایشان مغایرتی با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه ندارد.

♦ ارسال کنندگان مطالب مسئول آن تلقی شده و گالری ایماژ در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد. کلیه تصاویر ارسالی باید مطابق با موازین و قوانین جاری حاکم بر فضای مجازی ایران باشد. مسئولیت کلیه تصاویر اعم از نقاشی، پروفایل و متن‌ها بر عهده ارسال کننده می‌باشد.

♦ به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار مطالب، گالری ایماژ ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان مطالب شما را به طور جزئی تغییر دهد.

گالری ایماژ مجاز است هرگونه مطلب، پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

♦ چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف مطالب صادر شده باشد، گالری ایماژ فوراً اقدام به حذف مطالب می‌نماید. گالری ایماژ هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت مطالب حذف شده به کاربر ندارد.


مخاطبان تبلیغات هنری شما

برای ارسال مطالب، فرم زیر را پر کرده به همراه فایلهای مورد نظر خود ارسال فرمایید

  نام و نام‌ خانوادگی درخواست کننده *

  نوع تبلیغ و یا فراخوان *

  ایمیل متقاضی *

  شماره تماس *

  نام فراخوان

  مهلت ارسال

  تاریخ افتتاحیه

  آدرس محل برگزاری

  توضیح در ارتباط با استیتمنت یا مقصود از اطلاعیه فراخوان

  تعهد هایی که گروه هنری و فراخوان شما در قبال مخاطبان و شرکت کنندگان ارائه خواهند داد. برای مثال: جوایز در نظر گرفته شده، برگزاری اختتامیه، ارائه گواهی پایان دوره یا گواهی شرکت در نمایشگاه و غیره

  شرایط برگزاری، برای مثال: تکنیک (آزاد)،‌ ابعاد ( آزاد ) یا (۳۰×۴۰) تا (۵۰×۷۰)، موضوع (آزاد) 

  هزینه ها

  راه های ارتباطی و نحوه ارسال تصویر آثار، تلفن تماس/تلگرام/اینستاگرام

   ضمیمه پوستر